اخبار

 • فرامرزی شدن فعالیت‌های شرکت گاز

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی توانسته‌اند با ایجاد فضای بسیار خوب و اثربخش در پالایشگاه‌ها، گام‌های بسیار موثری در جهت رشد و توسعه‌ی صنعت گاز کشور بردارند.
 • کاهش عرضه نفت جهان

  اوپک و روسیه اعلام کردند که از برنامه‌ریزی اجرای توافق کاهش تولید با هدف تقویت قیمت نفت، جلوتر هستند.
 • دفاع اقتصادی از برجام

  معاون اول رئیس جمهور، گفت: دولت با تحقق برجام تا حدود زیادی فضای کار با دنیا را ایجاد کرد پس اینکه عده‌ای تلاش می‌کنند این کار بزرگ را کوچک جلوه دهند، در واقع خودشان را کوچک می‌کنند.
 • صرفه‌جویی روزانه در مصرف گازوئیل

  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تعداد بالای خودروهای فرسوده‌ای که در ناوگان جاده‌ای ایران فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: ما توانستیم تنها با اجرای طرح پیمایش تعداد کامیون‌های فعال فرسوده را به شدت کاهش دهیم و صرفه‌جویی روزانه هفت میلیون لیتر در مصرف گازوئیل به وجود آوریم.
 • بهبود ۱۸ پله‌ای ایران در شاخص لجستیک گمرکی

  آخرین گزارش بانک جهانی نشان می دهد؛

  سامانه جامع الکترونیک گمرک، امکان انجام غیرحضوری ۳۴ عملیات را با بهره مندی از ۹ قابلیت جدید فراهم کرده که همین امر، باعث بهبود ۱۸ پله ای ایران در شاخص لجستیک گمرکی شده است.
 • سمنان میزبان کنفرانس تازه‌های برق ایران خواهد شد

  رئیس انجمن برق و الکترونیک ایران:

  سمنان - رئیس انجمن برق و الکترونیک ایران گفت: کنفرانس ملی برق ایران با رویکرد شناساندن ظرفیت‌های استان به مهندسان جوان در فروردین ۹۶در سمنان برگزار می‌شود.
 • گاز ۱۵۰ تومانی غیر قانونی است/ هیات دولت مصوبه گازی را لغو کند

  سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت:

  سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت اعلام کرد: مصوبه لغو نظام پلکانی فروش گاز به مشترکان خانگی ناعادلانه بوده و دولت باید مصوبه فروش گاز ۱۵۰ تومانی برای ۸ماه ابتدایی سال را لغو کند.
 • زمزمه اخذ مالیات از درآمدهای نفتی/دولت برای صندوق توسعه کیسه دوخت

  توکلی در گفتگو با مهر اعلام کرد؛

  یک اقتصاددان با تشریح برنامه دولت برای دریافت مالیات از صندوق توسعه ملی گفت: این کار دولت غیرقانونی است و این صندوق، فعالیت اقتصادی ندارد که مالیات بدهد.
 • زمزمه اخذ مالیات از درآمدهای نفتی/دولت برای صندوق توسعه کیسه دوخت

  توکلی در گفتگو با مهر اعلام کرد؛

  یک اقتصاددان با تشریح برنامه دولت برای دریافت مالیات از صندوق توسعه ملی گفت: این کار دولت غیرقانونی است و این صندوق، فعالیت اقتصادی ندارد که مالیات بدهد.
 • #آتشنشان_شهید_است در خندوانه + عکس

  این اتفاق پیش از این هم افتاده بود، زمانی که هواپیمای حامل اصحاب رسانه برای پوشش خبری و در حین انجام وظیفه دچار سانحه شد و جمعی از خبرنگاران به شهادت رسیدند و بنیاد شهید اعلام کرد که این "شهدا"، شهید محسوب نمی شوند و اکنون در حالی که این سه روز، از تلخ ترین روزهای تاریخ کشورمان است که شاید اگر دسترسی به این شهدای جان فشان انقدر دشوار نشده بود و با دیدن این همه آوار گداخته بر روی آنها، جگرمان نمی سوخت، این ادعای بنیاد شهید انقدر دردناک نبود. رامبد جوان به همین بهانه ما را دعوت کرده تا پای "شهید" بودن شهدای آتش نشانمان بایستیم.