سوالات متداول

شرکت پلیمران چه محصولاتی را در دست فروش دارد؟

شرکت پلیمران اقدام به فروش کلیه محصولات پلیمری تولید داخل کشور و وارداتی ، به صورت انبوه و خرده فروشی می کند.

آیا در شرکت پلیمران خرید محصولات پلیمری نیز صورت می گیرد؟

در شرکت پلیمران خرید محصولات پلیمری در حال حاضر به صورت تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت صورت می گیرد ودر آینده ای نزدیک خرید محصولات پتروشیمی به صورت اینترنتی نیز صورت خواهد گرفت .

به محض راه اندازی سیستم اینترنتی در سایت شرکت پلیمران اطلاع رسانی لازم به عمل می آید.

آیا شرکت کار صادرات و واردات نیز انجام می دهد؟ با چه کشورهایی؟

بله. شرکت صادرات کلیه محصولات مجاز پتروشیمی را به بازار های ترکیه ، چین ، هند و کشورهای همسایه شمال ایران انجام می دهد و همچنین واردات محصولات را نیز از کشورهای کره ، چین و تایوان انجام می دهد.

در سایت شرکت پلیمران به چه مفاهیمی پرداخته می شود؟

مدیریت شرکت بازرگانی بلالی ( پلیمران ) با توجه به نیاز ها و کمبود های اطلاعاتی موجود در بازار اقدام به راه اندازی این سایت کردند تا بتوانند تا حدودی خلا ها و شکاف های موجود در بازار را پر کنند.

در این سایت قیمت شناخته شده ترین محصولات پلیمری در دوره های زمانی بسیار کوتاه (بسته به روند بازار از 5 دقیقه تا یک ساعت) به روز می شود و بدین ترتیب اعضای محترم این سایت می توانند از آخرین و معتبرترین قیمت های مواد اولیه پلیمری داخلی و صادراتی بازار تهران، پتروشیمی و بورس کالا اطلاع حاصل نمایند.
در بخش خبری سایت کلیه ی اخبار مرتبط و تاثیرگذار بر این بازار به صورت لحظه ای ارائه می شود .
در بخش تحلیلی کارشناسان گروه پلیمران به تحلیل رویدادهای بازار می پردازند و در بخش آموزش مراجعین می توانند به اطلاعات وسیعی درباره ی مواد اولیه ی پلیمری، شرکت های داخلی و خارجی تولید کنندگان آن ها و مقایسه ی محصولات مختلف دسترسی داشته باشند.
دسترسی آسان به Data Sheet مواد پلیمری اقدامی دیگری است که در این سایت صورت پذیرفته و این امکان را فراهم می آورد که افراد تمامی اطلاعات فنی محصولات داخلی و حتی خارجی را به صورت کاملا ساده در دسترس داشته باشند. حتی در صورتی که اطلاعات محصول خاصی را مد نظر داشته باشند می توانند درخواست نموده و در اسرع وقت دریافت نمایند.

در بخش تحلیل و آموزش دقیقا چه مطالبی آموزش داده می شود؟ نحوه آموزش به چه صورت است؟

دربخش تحلیل و آموزش ، با توجه به فقدان دانش و آگاهی در زمینه مواد اولیه پتروشیمی به آموزش و بررسی مفاهیم پلیمر ( تعریف،انواع پلیمرها،فرایند تولید و....) از سطوح ابتدایی تا پیشرفته به منظور ارتقا آگاهی مورد نیاز می پردازیم . در بخش آموزش سعی شده است تا یک دید کلی و جامع از پلیمر به کاربران سایت و فعالان در این زمینه داده شود.
همچنین در بخش تحلیل سعی شده است تا با تحلیل های به روز کاربران و مشتریان خود را از وضعیت فعلی بازار آگاه کنیم .

دیتا شیت چیست؟

تولید‌کنندگان مواد پلیمری برای بیان مشخصات هر یک از گریدهای مختلف این مواد، ضمن بیان ویژگی‌های کاربردی آنها در صنایع خاص، اطلاعاتی را به صورت جداول مشخصات فیزیکی مکانیکی به نام دیتاشیت ارائه می‌کنند که مشخصات آزمایشگاهی این مواد از حیث پارامترهای فیزیکی، مکانیکی، الکتریکی، حرارتی، اپتیکی و فرایندی را در بر می‌گیرد.

آیا سرویسی برای ارسال قیمت های روز محصولات پلیمری ارائه می کنید؟ چگونه می توان ثبت نام کرد؟

 بله، در این زمینه سرویس های پیامک ما دایر می باشند که می توانید با مراجعه به وب سایت بازرگانی بلالی  با پر کردن فرم دریافت و اخبار و قیمت ها ، ثبت نام فرمایید و روزانه قیمت های روز را بر روی موبایل خود دریافت نمایید.

چگونه می توان به قیمت های روزهای گذشته و یا سال گذشته دسترسی داشت؟ آیا امکان دسترسی به تعداد بیشتری از نرخ های قبل وجود دارد؟

کلیه کاربران می توانند با کلیک بر روی آیکون نمودار که در هر جدول در ستون آخر قرار گرفته است به آرشیو کامل قیمت ها در بازه های دوساله و یکساله دسترسی داشته باشند

در جداول آمار عرضه و قیمت بازار داخلی منظور از "تغییر" چیست ؟ نسبت به چه شاخصی محاسبه می شود؟

این شاخص یا همان "تغییر" بیانگر میزان تغییر و تفاوت نرخ زنده در حال حاضر با آخرین نرخ ثبت شده در گذشته است. در واقع این شاخص گویای میزان تحولات صعودی و نزولی نرخ ها در بازه زمانی مشخص می باشد.

اخبار دربرگیرنده چه نوع مطالبی می باشد؟

در بخش اخبار ، خبرهای اقتصادی از کلیه رسانه ها و مطبوعات و خبرگزاری های ایران فراخوانی، گردآوری و پردازش می شوند و خروجی آن درقالب اخبار اقتصادی به عموم علاقه مندان و مخاطبان ارائه می گردد. دایره پوشش این بخش به تقریب کلیه رسانه های فعال کشور را شامل می شود به گونه ای که به جرات می توان عنوان کرد تمامی اخبار منتشره رسانه های فارسی زبان در زمینه اقتصاد، از طریق این بخش برای بازدیدکنندگان محترم در دسترس و قابل استفاده خواهد بود .
این بخش مشتمل بر دو زیر شاخه با نام های اخبار اقتصادی و اخبار پتروشیمی است که در بخش اخبار اقتصادی کلیه اخبار اقتصادی رسانه های مختلف گردآوری می شود. در بخش اخبار پتروشیمی کلیه خبر های روز مرتبط با صنعت پتروشیمی گردآوری و در اختیار کلیه فعالان این حوزه قرار می گیرد.

برای درج تبلیغ در وب سایت از چه طریق باید اقدام نمایم؟

شما به 2 طریق می توانید برای درج آگهی در وب سایت بازرگانی بلالی اقدام نمایید:
1. از طریق تکمیل فرم تماس با ما
2. از طریق تماس تلفنی با شماره های 88106731 الی 4