اخبار

 • تبدیل کارت ملی هوشمند به کارت بانکی

  رییس شورای هماهنگی بانک‌ها خبر داد: 

  رییس شورای هماهنگی بانکهای دولتی، از تبدیل کارتهای ملی هوشمند به کارتهای بانکی خبر داد و گفت:از این پس، با هماهنگی سازمان ثبت احوال، کارتهای ملی هوشمند در شبکه بانکی خدمات می گیرند.

  به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حسین زاده در مراسم رونمایی از دستاوردهای نوین بانک ملی که با حضور وزیر اقتصاد در حال برگزاری است، گفت: بانک ملی به آحاد مردم تعلق دارد و همواره یک موسسه نهادساز بوده که تشکیل شده است.

  وی با بیان اینکه بانک ملی با ٣٣٠٠ شعبه داخلی و ٢٠ شعبه بانک خارجی  نقش بی بدیلی در ایجاد ساختارها ایفا می کند، افزود: این درحالی است که بانک مرکزی یک برنامه ٤ بعدی را طراحی کرده است.

  مدیرعامل بانک ملی ادامه داد: بانک ملی اکنون با حضور تیم های مختلف، محصولات پرشمار و نوینی را طراحی کرده که سوپرمحصول هایی را در حوزه بانک ارایه می کند، این در حالی است که نمونه برخی سامانه های بانکی و پرداخت های الکترونیکی طراحی شده در ایران، در دنیا بی نظیر است.

  وی تصریح کرد: امروز محصولات بانکی با ارایه خدمات نوینی را معرفی خواهیم کرد که یکی از آنها کارت ملی هوشمند است که در سراسر کشور به عنوان کارت بانکی از این پس قابل استفاده است.

  به گفته حسین زاده، سامانه سککوک برای تامین مالی اقتصاد راه اندازی شده است و در کنار آن، رمز بانکی یکبار مصرف نیز، مشتریان نظام بانکی را از هکرها مصون می دارد.