شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت ملا حظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت پلیمران هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط پلیمران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات پلیمران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پلیمران از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های پلیمران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خویش می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های پلیمران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی
پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلا عات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پلیمران اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویسها و خدمات پلیمران استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید میکنید و یا به پلیمران ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت میکنید که پلیمران به صورت الکترونیکی   (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفنهایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخهای شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.
جهت اطلا ع رسانی رویدادها، خدمات ، امکان دارد پلیمران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه پلیمران را در پروفایل خود لغو کنند .
توجه داشته باشید که 100025000 تنها شماره ای است که پلیمران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال میکند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پلیمران، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پلیمران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@polymeran.comاطلا ع دهید. همچنین شماره 100025000 و ایمیل info@polymeran.com سامانه ارتباط با کاربران می باشد که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات
و سرویسهای ویژه پلیمران را به اطلا ع کاربران میرساند .

سیاستهای رعایت حریم شخصی

پلیمران به اطلا عات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
پلیمران متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئنتر و امنتر شدن استفاده شما از سایت ، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پلیمران، شما رضایت خود را از این سیاست نشان میدهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پلیمران مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون ،دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پلیمران جزئی از اموال پلیمران محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پلیمران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پلیمران محفوظ میدارد. علا وه بر این، اسکریپتها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پلیمران و علا ئم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پلیمران است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولا ت، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت پلیمران و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلا عات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روشهای مشابه مانند جمع آوری دادهها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای پلیمران محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پلیمران، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهدهکاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.polymeran.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمیگیریم. وب سایت پلیمران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.polymeran.com و همچنین،هیچ گونه وبلا گ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messengerو غیره ندارد و هیچ گاه با این روشها با شما تماس نمیگیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرسهای ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

-روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلا ت عمومی در ایران است و کلیه سفارشهای ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشوند .
-کلیه سفارشهای ثبت شده در سایت پلیمران به وسیله ارسال کد پیگیری سفارش از طریق پیام کوتاه و فاکتور از طریق ایمیل، به اطلا ع کاربران می رسد . پلیمران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهای ثبت شده، نهایت دقت و تلا ش خود را انجام میدهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در پلیمران به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پلیمران محفوظ است -در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
-پلیمران مجاز است بدون اطلا ع قبلی نسبت به توقف سفارشگیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشهای ثبت شده قبل از توقف سفارشگیری، پردازش و ارسال میشود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصو ت به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلا ع قبلی، برای پلیمران محفوظ است.
-در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا های موجود در سایت پلیمران، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای پلیمران محفوظ است. پلیمران در اسرع وقت وجوه دریافتیرا به حساب اعلا م شده توسط مشتری واریز و عودت مینماید و مشتری با ورود به سایت پلیمران میپذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
-کاربران باید هنگام سفارش کالا ی مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلا عات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلا عات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لا زم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه"تکمیل اطلاعات حقوقی"و واردکردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خریدسازمانی ودریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پلیمران تنها به معرفی شرکت های حمل و نقل اقدام می نماید و هیچ گونه تعهدی در قبال حوادث پیش آمده ندارد.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت پلیمران ممکن است دارای لینکهایی به سایتهای دیگر باشد. این سایتها تحت کنترل پلیمران نیستند و سایت پلیمران هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینکهای دیگری که ممکن است در این سایتها باشد ندارد. سایت پلیمران این لینکها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینکها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایتهایى که در آگهی ها یا صفحه های سایت پلیمران لینک میشوند را افرادی خارج از پلیمران اداره میکنند، بنابراین سایت پلیمران
نمیتواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق میکنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایلهای مخرب دیگر که میتواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایلهای متعلق به سایتهای لینک شده در سایت پلیمران باشد، خود برعهده خواهید داشت.
کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند: ۱ -بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
با این حال، پلیمران هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی پلیمران درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا میشود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
2 -نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
3 -با توجه به تفاوت در سطح محصولا ت مختلف و تفاوت عمده در قیمتهای آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.
4 -جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت ،لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
5 -با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید .
6 -تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
7 -کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر میشود.
8 -تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها میتواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
9 -کاربران سایت میتوانند برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده نمایند، لذا کاربران به هیچ وجه نباید در بخش نظرات مبلغ "قیمت" را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهار نظر کنند.
10" -نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
11 -با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینکهای موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایتهای دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایتهای دیگر خودداری نمایند.
12 -کاربران میتوانند نقد خود به هر بخش پلیمران را در قسمت مربوطه اع م نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
13 -کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اط عات غیر مطمئن درباره محصو ت جدا خودداری نمایند.
14 -ثبت اط عات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اط عات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
15 - زم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
16 - زم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، زمه تایید نظرات کاربران است.
17 -کاربران در نظر داشته باشند که پلیمران، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود میداند اما سایر ویرایشهایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام میشود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وبسایت درج کرده اند، تجربه یا اطلا عات شخصی افراد است و برای آنها و پلیمران مسئولیتی ایجاد نمیکند.

محتوا

پلیمران نهایت تلا ش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویسهای خود میکند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکتهای تولید کننده محصولا ت استفاده میکند.     لا زم به ذکر است پلیمران تضمین نمیکند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
وب سایت پلیمران هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینکهای مرده نمیپذیرد. سرویسهای سایت آنگونه که هست ارائه میشود و سایت پلیمران تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که میتواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشک ت اینترنتى، خرابی تجهیزات
کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
©کلیه محتویات سایت پلیمران شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت پلیمران تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمتگذاری در پلیمران مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمتهای ارائه شده برای کالا ها در پلیمران قیمتهای خرده فروشی است که غالباً توسط تولیدکننده و یا تامین کننده آن محصول تعیین شده است و سایر کالا ها بر اساس مدل و مشخصات و یا قیمت کالا های مشابه در بازار تعیین قیمت میشوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولا ت، در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسانهایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، پلیمران موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلا ع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالا یی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال میشود.در این موارد کاربر می تواند سفارش خود را لغو کند یا با قیمت جدید سفارش خود را تحویل بگیرد. قیمت کلیه محصولا ت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمیکند

نمایندگی

پلیمران در هیچ نقطهای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنشهای مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش میشود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی پلیمران اطلا ع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پلیمران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
پلیمران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانالهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های پلیمران بوده است و پلیمران در این راستا میکوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
-اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
-با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد شرکت های تولید کننده محصول، تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلا م بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است .

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

با شماره تلفن 4-88106731 - (021) تماس بگیرید. و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.